PEČENÁ JEHNĚČÍ KÝTA

VYKOSTINÁ PEČENÁ JEHNĚČÍ kýta

Spousta lidí objeví jehněčí maso a vyberou si jednu věc, jako je pečeně nebo dokonce pečené kuře pro jedinečné akce. Ve skutečnosti budete skutečně šťastně ohromeni, když pochopíte, že i neodborná příprava může snadno vytvořit jehněčí kýtu, která stojí za restauraci!

Jehněčí maso je skutečně fantastickou volbou pro Vánoce, Velikonoce nebo dokonce jakýkoli typ dovolené. Vytváří úžasně pozoruhodný (stejně jako chutný) středobod, který by se dal krájet i ukázat celé domácnosti.

Ve skutečnosti je to váš rok, kdy předvedete stylovou jehněčí kýtu s kostí a navíc plnou hromadu zcela zkušených nažloutlých brambor. Poté si poskytněte vlastní tření na zadní straně a také si prohlédněte, jak všichni kopají!

❤️ PROČ SI TENTO RECEPT ZAmilujete!

Nabízí celou domácnost! 5 kilová jehněčí kýta může snadno vykonat až 8 jedinců!

Mimo normu! Málokdy si mnoho lidí pochutná na pečeném jehněčím v jakémkoli druhu. To vytváří dojem dalšího jedinečného pokrmu!

Úplně chutné! Pečení jehněčího masa nakrájeného a pomalého chrání veškerou chuť a udržuje ho vlhké a jemné!

PEČENÁ JEHNĚČÍ KÝTA

🥘Potřebné materiály

Určitě je v tomto konkrétním jídle skutečně spousta přírodního konopí a koření, ale jedním z absolutně nejdůležitějších bodů je hledání skvělého masa. Hledejte maso, které je ve stínu světlejší, tmavší maso není tak čisté.

5 kilo jehněčí kýta navíc – Vykostěná část jehněčí kýty, kdekoli mezi 4 a 7 kily navíc.
2 polévkové lžíce olivového oleje – ve skutečnosti je preferován přídavný panenský olivový olej (stejně jako mnohem lepší vysoce kvalitní prémiová značka je ve skutečnosti navržena pro nejlepší chuť).
Sodík a pepř – dostačující k tomu, aby vaše jehně bylo nadobro.

BYLINKOVÝ RUB

1 velký citron – oloupaný i odšťavněný, nebo dokonce použijte 2 malé citrony.
2 lžíce česneku – asi 6 stroužků česneku, nasekaných.
1-2 polévkové lžíce olivového oleje – použijte EVOO také na masáž jehněčího masa.
Clean Natural cannabis – Skládá se z: 2 snítek rozmarýnu, 1 malé partie tulsi a máty, 1 bazalky, 1 malé partie oregana a 1 máty.

PEČENÁ ZELENINA

2 hrnky Poultry Brew – Pokud používáte slané, zajistěte, aby se sodík podle potřeby změnil.
2 kila navíc Žluté brambory – Očištěné, poté rozpůlené nebo dokonce rozčtvrcené.
1 velká nažloutlá cibule – nakrájená na silné pruhy nebo dokonce na čtvrtky.
2 lžičky česneku – mletého.
1-2 snítky rozmarýnu – jedním stlačením můžete zkusit některou z těchto náhražek rozmarýnu.
2 Gulf Leaves behind – Pokuste se využít Gulf Leaves behind, ale jinak určitě ve skutečnosti existuje několik možností padlých v zálivu, o které byste se mohli pokusit.
Koření – ½ lžičky sodíku, pepř, česnek, cibulový prášek a prášek. Můžete přidat ½ lžičky papriky (já mám rád), ale je to volitelné.

🔪 NÁVOD KROK ZA KROKEM

Určitě tam může být skutečně mnoho akcí, ale ve skutečnosti jsou všechny jednoduché! Všechny je pečlivě dodržujte, stejně tak nemůžete toto jídlo zaneřádit.

UPĚT JEHNĚK

1.Uveďte úroveň teploty prostoru

Než začnete, sbírejte 4-7 kilo jehněčí kýty navíc po dobu třiceti minut směrem k hodině, abyste se zchladili, a také je přeneste na úroveň prostorové teploty pro nejlepší výsledky při pečení. (To mu pomáhá k jednotné přípravě.)

2. Shromážděte tuk

Jehněčí kýtu omyjte a vytřete do sucha spolu s ručníky. Je-li třeba, slízněte jakýkoli druh tuku navíc (*viz podrobnosti). Zbavte se mastnoty ve stylu křížem krážem s použitím (rozhodně ne tak silného) ostří, aniž byste se redukovali přímo do masa.

3. Období

Použijte 2 polévkové lžíce olivového oleje, stejně jako tečku, spolu se sodíkem a pepřem. Pro nejlepší chuť použijte košer sodík a nově mletý tmavý pepř.

4. Opékejte

Umístěte své zkušené jehněčí přímo do pekáče spolu s policí uvnitř a shromážděte svůj sporák při teplotě 450 °F (232 °C). Umístěte jehněčí maso přímo do sporáku, zatímco se předehřívá. Opékejte 8 minut na každém okraji, když se sporák dostane na 450 °F (232 °C), poté eliminujte příchod ze sporáku.

UDĚLEJTE BYLINKOVÝ RUB

Smíchejte masáž

Zatímco se vaše jehněčí peče, rozmixujte přísady (1 velký citron, 2 lžíce česneku, 1–2 lžíce olivového oleje, 2 snítky rozmarýnu, 1 trochu tulsi a máty, 1 původ bazalky, 1 trochu oregana , 1 pochází z máty) tím, že je všechny vložíte do kuchyňského procesoru nebo dokonce mixéru. Poté pyré nebo dokonce rytmus až do účinné integrace. Rezervovat.