DVOJITÝ ČOKOLÁDOVÝ BANÁNOVÝ CHLÉB

DVOJITÝ ČOKOLÁDOVÝ BANÁNOVÝ CHLÉB

Náš nejlepší a také preferovaný čokoládový banánový chléb Dual Delicious je ve skutečnosti jednoduchý na vydělávání, je úžasně čokoládový a je to vlastně prakticky třícestný lahodný čokoládový ráj!

DVOJITÝ ČOKOLÁDOVÝ BANÁNOVÝ CHLÉB

🥘 POUŽITÉ MATERIÁLY

Máslo (rozmrazené, vychladlé)
4 banány (4 nástrojové nebo dokonce 3 velké opečené, přezrálé banány)
2 velká vejce (prostorová teplota)
3 lžíce mléka (prostorová teplota)
2 lžíce vanilkové esence
1 ½ lžičky hydrogenuhličitanu sodného
2 ½ lžičky prášku na vaření
1 hrnek cukru
½ hrnku neslazeného kakaového prášku
½ lžičky sodíku
2 hrnky univerzální mouky
¼ hrnku polosladkých lahodných čokoládových bramborových lupínků
¼ hrnku másla
⅛ hrnek polosladkých lahodných čokoládových bramborových lupínků (malá odrůda)

 

🔪 NÁVOD KROK ZA KROKEM

Počáteční krok

Předehřejte si sporák na 375 stupňů F (190 stupňů C), stejně jako naolejujte bochník(y) nebo dokonce nastříkejte spolu s nepřilnavým sprejem na přípravu pokrmů. *Chcete-li vytvořit 2 bochníky, použijte menší pánve na smažení o rozměrech 8″ x 4″ a pečte při 375 úrovních F. **K vytvoření jednoho bochníku použijte základní pánev o rozměrech 9″ x 5″ a pečte při snížená úroveň teploty o 350 stupňů F (175 stupňů C), aby nedošlo k připálení kůrky vašeho dvojitého lahodného čokoládového banánového chleba.
Do velké mixovací nádoby vložte rozmražené, vychladlé máslo spolu s banány a banány rozmačkejte. Přidejte vejce, mléko, vanilkovou esenci, hydrogenuhličitan sodný, prášek na vaření, stejně jako cukr, stejně jako promíchejte, aby se spojily.
Neslazené kakao vmíchejte přímo do vašich vlhkých komponent, poté přidejte mouku a míchejte, dokud nevznikne těsto poměrně hrudkovité a husté.

Závěrečný krok

Vložte těsto přímo do vymazané ošatky a vařte při 375 úrovních F (190 úrovní C) po dobu čtyřiceti pěti minut, pokud používáte menší pánve na smažení. Bochníky zkontrolujte vložením čepele s možností bochníku. Klidně můžete mít skutečně propojené drobky, ale rozhodně by neměly mít stále na položené čepeli skutečně těstový vzhled.
Pokud skutečně používáte větší pánev na smažení pro jeden bochník dvojitého lahodného čokoládového banánového chleba, poté vařte při 350 úrovních F (175 úrovní C) po dobu přibližně 1 hodiny, než si banánový chléb prohlédnete spolu s umístěnou čepelí. Když vařím větší bochník, začnu kontrolovat v hodinové míře, ale možnost vaření funguje kolem 1 hodiny 15 minut.
Odstraňte bochníky přicházející ze sporáku a dejte je na 10 minut k úžasnému v pekáči, než se přesunete k polici ochlazující kabel směrem k úplnému úžasnému.
Když jsou bochníky lahodného čokoládového banánového chleba skutečně vychladlé, ohřejte ¼ hrnku polosladkých lahodných čokoládových bramborových lupínků a koordinujte ¼ hrnku másla v malé misce bez rizika mikrovlnné trouby ve 30 2. krocích. Míchejte mezi každou 30. druhou periodou, dokud nebude vaše ganache skutečně lesklá a měkká. Rozložte nebo dokonce pokapejte lahodný čokoládový banánový chléb. To vede přes nastříkání (volitelně) malých lahodných čokoládových bramborových lupínků na ganache.

 

UDĚLEJTE TĚSTO NA DORT

Ve velké mixovací nádobě rozmačkejte opečené banány vidličkou. Banány rozmačkejte, dokud nejsou ve skutečnosti docela pečlivě odděleny, a určitě tam nezůstanou žádné velké kousky.

Vmícháme vlhké složky skládající se z: vajec, mléka, kokosové vanilkové esence a oleje. Těsto bude jistě skutečně VELMI vlhké, dokud nebude mouka skutečně zahrnuta.

Následně vmícháme kakao, sodík na vaření a prášek. Míchejte směrem k integraci, poté přidejte mouku a míchejte, dokud není mouka skutečně zcela integrována. Pokud byly banány skutečně pečlivě rozdrceny, určitě by v hotovém těstíčku neměly být žádné velké kuličky.

Přesuňte své lahodné těsto na čokoládový banánový koláč přímo do připravené pánve na vaření. Umáčkněte pánev v případě potřeby, aby se těsto rozšířilo také na úroveň.

 

PEČTE DORT

Přesuňte dortovou pánev směrem k poličce předehřátého sporáku a vařte při 350 °F (175 °C) po dobu dvaceti až 25 minut. Dort se ve skutečnosti provádí, když se čepel nebo dokonce párátko umístěné přímo do zařízení jeví jako čisté.

Odstraňte příchod ze sporáku a přejděte ke kabelové chladicí polici. Úplně úžasný dort, pokud ho budete skutečně polevat, jinak by se dal krájet i nabízet, zatímco je stále trochu útulný!

Lahodný čokoládový banánový dort se rychle obejde bez pánve na vaření. Kromě zprávy použijte list pergamenu o vedení dortu spolu s klimatizační policí a poté dort přeměňte na chladící polici. Můžete jej snadno otočit dozadu, pokud chcete, směrem k rovné hraně nahoru pomocí přídavné chladicí police.